Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Povratak eSrba

Go down 
4 posters
АуторПорука
Zexx

Zexx


Број порука : 3
Join date : 29.11.2009
Age : 45
Локација : Sombor

Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Povratak eSrba   Povratak eSrba EmptyFri Jan 01, 2010 6:50 am

Mislim da treba hitno da krenemo u kampanju povratka eSrba u nasu zemlju.
Zbog dosade , nedostaka TW ratova , ekonomske krize i nedostatka perspektive u Srbiji puno ljudi je napustilo nasu zemlju i mislim da imamo ubedljivo najvise iseljenih stanovnika.
Sad je prava prilika da pozovemo te ljude nazad , sad nam trebaju zbog ekonomske moci i sledecih ratova koje cemo voditi bez saveznika na dalekom istoku , pogotovo sto ce ovde biti veoma uzbudljivo.
Pogoto je sad povoljan momenat zato sto su neke zemlje gde imamo puno ljudi kao sto je npr Indonezija u teskoj krizi.
Moj predlog je da se krene sa agresvnom kampanjom u medijima , uz podrsku ministarstva emigracije koje bi trebalo da deli po 1 kartu svim povratnicima.
Ako vratimo samo cetvrtinu ljudi to je 500 ljudi koji nam mogu puno pomoci a i takodje ispunicemo national goal za povecanje populacije.
Hvala .
Назад на врх Go down
vitez_kojica

vitez_kojica


Број порука : 12
Join date : 28.12.2009

Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Re: Povratak eSrba   Povratak eSrba EmptyFri Jan 01, 2010 8:18 am

Podrzavam u potpunosti.
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Re: Povratak eSrba   Povratak eSrba EmptyFri Jan 01, 2010 8:45 am

Zexx,ovako ideja je dobra.Ali,vecina iseljenih iz Srbije su vojnici sa LAND skillom i mislim da kad budeo osvojili HIGH Iron teritoriju(ako uspemo da je zadrzimo),vojska pootvarati firme tu i vratiti vojsku
Назад на врх Go down
Zexx

Zexx


Број порука : 3
Join date : 29.11.2009
Age : 45
Локација : Sombor

Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Re: Povratak eSrba   Povratak eSrba EmptyFri Jan 01, 2010 10:33 am

Nisu to sve land radnici ima puno manu i ostalih. Moja ideja je da se vrate pre nego osvojimo teritorije jer ce nam bas tada trebati . Ja zna jer sam zuveo dugo van Srbije i manu sam radnik.
Назад на врх Go down
Ivana Partizan




Број порука : 4
Join date : 09.12.2009

Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Re: Povratak eSrba   Povratak eSrba EmptyFri Jan 01, 2010 4:25 pm

ideja je super...za pocetak svako moze bar svojim prijateljima iz liste da posalje predloge da se vrate u srbiju... mada ja licno zivim u hello kitty, ali kad osvojimo nas high, vrcem se hopefully Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Povratak eSrba Empty
ПорукаНаслов: Re: Povratak eSrba   Povratak eSrba Empty

Назад на врх Go down
 
Povratak eSrba
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Јавне дискусије :: еСрбија-
Скочи на: