Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Jedan predlog

Go down 
+3
Nemus96
Dejan J.
Chin1
7 posters
АуторПорука
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Jedan predlog   Jedan predlog EmptySun Dec 06, 2009 5:54 pm

Imam jedan predlog
Ovako:
S obzirom da smo uzeli ove decembarske predsednicke izbore pobedom Strahinjic Banovana , mogli bismo pokrenuti neku akciju dovodjenja ljudi kako bi smo usli u top5 stranki i eventualno kandidovali par ljudi za kongres.Ne znam sta vi mislite o ovome Wink Question
Назад на врх Go down
Dejan J.




Број порука : 7
Join date : 24.10.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptySun Dec 06, 2009 9:02 pm

odlican predlog.

ako imas vremena, napisi neku kratku poruku za novog igraca one do lvl 15 koji nemaju pojma.

Pa postuj ovde taj tekst, da ga onda svi zajedno malo sredimo, dodamo linkove i imat cemo poruko za nove igrace.

Ali molim te nemoj slat na svoju ruku, prvo bacaj ovamo, da skockamo i onda svi da saljemo isto
Назад на врх Go down
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 07, 2009 6:54 am

http://docs.google.com/Doc?docid=0AeTsZ4LjGXMdZGZ0djRzaDhfNmY1M2pxOWNw&hl=en

Ovde imas text , a evo ga:

Pozdrav!
Da li ste aktivan igrač? Ako jeste, da li Vam se smučila politika u igrici koja sve više počinje da liči na RL (stvaran život) politiku? Svadje, vredjanja, korupcija, kupovina glasovam, raznorazne malverzacije i ostale loše stvari su zatrovale našu državnu politiku. Zato je osnovana <a href=http://tinyurl.com/ye5zhkp>Stranka srpske reforme</a> (SSR). Mi svoju politiku baziramo na principu otvorenog, konstruktivnog dijaloga, sa uvažavanjem i poštovanjem prema svim učesnicima u razgovoru. Naš <a href=http://tinyurl.com/ygvwd29>program</a> i <a href=http://tinyurl.com/yfy8sfk>statut</a> su samo mali dokaz za šta se mi borimo.

Ako Vam se svidjaju naše ideje i ukoliko želite da ih podržite, ili (zašto da ne?) učestvujete u sprovodjenju istih, najlakše će te to učiniti ako se <a href=http://tinyurl.com/ye5zhkp>učlanite</a> u Reformu Smile Ukoliko ipak želite da popričate sa nama pre nego što nam se pridužite, možete nas naći na četu <a href=http://tinyurl.com/ylau58t>#reforma</a>. Šta god da odlučite, zamolio bih Vas da mi odgovorite na ovu poruku kako bih znao da li, i u kojoj meri možemo da računamo na saradnju sa Vama Smile
Hvala,
S poštovanjem,

(profil u eRep)
P.S. Ako se učlanite u SSR, molimo Vas da to radite samo sa jednog profila i da se ne učlanjujete sa multi nalozima ukoliko ih eventualno imate.

Ovo nisam ja pravio vec neko iz nase stranke , a djox_kg(ingame nick Djox kg) mi je dao ovo Smile
Назад на врх Go down
Dejan J.




Број порука : 7
Join date : 24.10.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 07, 2009 11:34 am

sad bi ja skratio malo ovo, kao ja znam ovaj tekst treba da ide u dve poruke, pa da se mozda nesto doda oko vlade SSR, i predsednika i ovo dobro sto se desava zadnje dane
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 07, 2009 11:36 am

Dejane
Tekst poruke za eBebe ide u 2 poruke.Ova ide u jednoj Very Happy.Inace sad cu to malo da preuredim.
Назад на врх Go down
Dejan J.




Број порука : 7
Join date : 24.10.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 07, 2009 11:40 am

lol nisam uobste brao, ovo je onda poruka za "izkusnije" igrace?

al ja bi hteo pre svega poruku za ebebe, jer tamo propustamo toliko novih clanova What a Face
Назад на врх Go down
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyThu Dec 10, 2009 4:20 pm

To si u pravu Smile
Назад на врх Go down
EarlzeGreyze

EarlzeGreyze


Број порука : 1
Join date : 26.11.2009
Age : 36
Локација : Beograd

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyTue Dec 22, 2009 10:07 am

Potrebno je da se narodu kaze da SSR postoji.
Video sam da je izasao clanak sa tim motivom,lepo se istakla svaka prednost stranke i to ce ljudi da ispostuju.
Posebno posto je Strahinjic ocarao ljude,kao i mnoga zvucna imena...ali da bi stranka otisla u top 5,a mislim da to zasluzuje, mora da ima agresivnuju kampanju.

Previse ljudi nije u SSR samo zato sto ne zna dovoljno.Video sam uprethodno spomenutom clanku pregrst linkova,statutom, svim potrebnim imformacijama koje su na dohvat ruke.Preglednost i prakticnost.Reformist je kao novina odlican samo treba da bude vidjen.Ne znam da li je bila neka saut kampanja ali uvek je dozeljna.

eBebe.Nemamo neki baby boom sada,nismo neko vreme, tako da mislim da nam oni nisu neka ciljna grupa sto se tice osvajanja naklonosti,ali naravno, nov igrac nov glas.
PM ili reformist,treba dopreti do njih.Nisu svi mnogo posveceni da idu i detaljno razmatraju po strankama koja je za njih zato mislim da je otrebno ici kod njih, a ne cekati da oni dodju nama.

Sto se tice iskusnijih igraca,po mom misljenju,nemamo toliko zato sto je SSR mlada stranka i svi su se uclanili.Moramo njima reci da imamo sta da ponudimo i da imaju izbor.Nisu znali za nas?Od sad ima da znaju i ima da procitaju statut,i reformist,vide da je to u stvari sta zele, a da samo nisu znali da postoji i uclane.Prepoznace imena,prepoznace se sebe sto je najbitnije u SSR...

SSR ima nevidjen potencijal.Dugo sam se,ja licno, odlucivao o stranci i svakku detaljno razmatrao i verujte mi najbolji smo!
Samo treba to ljudi da vide,procitaju i napravice pravi izbor kao i ja.

P.s nisam bas predlozio neke konkretne korake, razmislicu jos,ako trebaju pm da se salju recite mi i ucinicu koliko budem mogao
Назад на врх Go down
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2098796
Srecko

Srecko


Број порука : 16
Join date : 16.11.2009
Локација : Beograd, Srbija

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptySat Dec 26, 2009 6:25 am

ССР има искусне играче... са већином текста се слажем осим са кконстатацијом да нема искусних играча.


ФАК ЈЕАХ ЋИРИЛИЧНИ СМАЈЛИЈИ
Назад на врх Go down
Stevan_Zaric




Број порука : 1
Join date : 16.12.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 28, 2009 4:36 am

http://www.erepublik.com/en/rankings/citizens/country/600/65

lepo neko ode na ovu stranu, tamo gde pise 600 stavi stranu gde su otprilike oni sa 7 levelom i lista nadje one koji nisu ni u jednoj stranci i posalje poruku da se prikljuce nama

s obzirom da sam ja "zaludjenik" za erepublikom i na raspustu sam mogao bih to da radim samo mi treba dozvola..
Назад на врх Go down
Ivana Partizan




Број порука : 4
Join date : 09.12.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyMon Dec 28, 2009 8:38 am

Stevan_Zaric, to radimo par kolega i ja vec nekoliko dana, tako da nemaj brige Wink ja licno sam presla sve od 7og levela do 13og u vojvodini, istocnoj i zapadnoj srbij i sumadiji,a mislim da je nemus96 i jos neko odradio za ostale regije....sad nastavljam kampanju za 14+level...
ti mozes recimo da pratis nove bebe koje dostizu level 7 svakog dana, pa njima salji pozivnice,...mada ne znam sistematican nacin kako da se to prati, ali u svakom slucaju proveri aktivnost, tj nivo wellnessa, datum erodjenja... gledaj da pozivnica ne bude previse duga i ne previse zvanicna
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyWed Dec 30, 2009 2:39 pm

Buhahahaha
Najbolje ko ja.Nudite pomoc i lezerno u toku ragovora predstavite stranku
Назад на врх Go down
Srecko

Srecko


Број порука : 16
Join date : 16.11.2009
Локација : Beograd, Srbija

Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog EmptyThu Dec 31, 2009 3:06 am

Nemus96 ::
Buhahahaha
Najbolje ko ja.Nudite pomoc i lezerno u toku ragovora predstavite stranku

Haha genijalno, tako probaj i neku devojku da smuvas, ili bar da je nateras da igra eRepublik i da se uclani u SSR. Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Jedan predlog Empty
ПорукаНаслов: Re: Jedan predlog   Jedan predlog Empty

Назад на врх Go down
 
Jedan predlog
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Јавне дискусије :: Странка српске реформе-
Скочи на: