Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?

Go down 
4 posters
АуторПорука
Luka Vucinac

Luka Vucinac


Број порука : 5
Join date : 19.11.2009
Age : 30
Локација : Subotica

Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty
ПорукаНаслов: Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?   Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? EmptyThu Dec 03, 2009 8:16 am

Zbog loseg informisanja top 5 stranki i kandidovanje clanova u zadnje trenutke doslo ih je glave.
Strahinjic Banovan ima najvece sanse da za koji dan (ne znam tacno kada su izbori) postane predsednik eSrbije !

Srecno ! Very Happy
Назад на врх Go down
mix91

mix91


Број порука : 4
Join date : 27.10.2009
Age : 32
Локација : Novi Sad-Veternik

Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty
ПорукаНаслов: Naravno i od mene   Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? EmptyThu Dec 03, 2009 2:52 pm

Srecno i nadam se da mogu da kazem cestitke unapred Razz
Za malo vise od mesec dana kolko postojimo skupili smo skoro 200 clanova(danas ih je pristglo vise od 10),na dan izbora ocekujem jos vise ljudi da se prikljuce stranci.

Tu sam od pocetka,tj dosao sam treci dan u stranku zbog nekih problema u vojsci,i evo isplatilo se,doslo je nasih 5 min. xD
Назад на врх Go down
Djavo_Kg

Djavo_Kg


Број порука : 5
Join date : 23.10.2009
Age : 40
Локација : Kragujevac

Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty
ПорукаНаслов: Re: Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?   Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? EmptyFri Dec 04, 2009 10:41 am

Izbori pocinju u subotu od 09:00 a zavrsavaju se u nedelju u 09:00.
Ko moze odmah ujutru Vote za Strahinjica da dobijemo prednost nad ostalim kandidatima.
Isto bi trebalo stranacke novine da obavestavaju o toku glasanja.
Назад на врх Go down
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty
ПорукаНаслов: Re: Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?   Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? EmptySun Dec 06, 2009 5:44 pm

I eto , uzeli smo ove izbore , nadam se da ce pristici autobusi ljudi koji oce u stranku Surprised
Назад на врх Go down
Sponsored content





Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty
ПорукаНаслов: Re: Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?   Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ? Empty

Назад на врх Go down
 
Strahinjic Banovan Postaje Predsednik ?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Strahinjic Banovan
» Званични кандидат ССР-а је strahinjic-banovan

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Обавештења :: Актуелности у Странци-
Скочи на: