Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 mizz_anavI

Go down 
АуторПорука
Dzambo




Број порука : 1
Join date : 28.11.2009
Age : 32
Локација : Cacak

mizz_anavI Empty
ПорукаНаслов: mizz_anavI   mizz_anavI EmptySat Nov 28, 2009 4:08 am

Na eSvet dosao 623. dana novog Sveta, tacnije nesto ranije, ali popio ban zbog multija, i nastavio sa ovim drugaricinm accountom.. Mladost, ludost xD.. Prosao septembarski rok u petlicima, i u tom periodu ucestvovao u TO Danske, i usao u kongres http://www.erepublik.com/en/elections/country-55-election-congress-0-date-2009-09-region-0 . U oktobarskom roku postajem desetar petlica u VeS-u i uspesno izvodim svoj bataljon :p.. U novembru ulazim u Skorpione sa str 7, i postajem desetar Orlica, sto sam i danas. Doveo sam par igraca u igru, od medalja posedujem 3 HWM (blizim se 4.), 1 CM, jednu medalju za strength i jednu SB medalju. Bio ucesnik Americkih ratova, ratova u Slovackoj, Balkanu.. Sa manjim uspehom vodio q2 Weapons kompaniju, nisam uspeo da prodjem kandidaturu za ambasadora (mada mislim da je to bilo vise na politickoj osnovi, posto sam bio clan SeS-a, ali sta je tu je..
O meni u RL je dovoljno da znate, da imam 18 godina, ucenik 4. godine Gimnazije u Cacku, i buduci student politickih nauka. Da i zovem se Nikola Wink
Назад на врх Go down
 
mizz_anavI
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Чланство :: еБиографије-
Скочи на: