Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Metode propagande - SHOUT

Go down 
5 posters
АуторПорука
Zaeban Covek

Zaeban Covek


Број порука : 16
Join date : 06.11.2009
Age : 35
Локација : Novi Sad

Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Metode propagande - SHOUT   Metode propagande - SHOUT EmptyFri Nov 27, 2009 5:17 pm

Ova bitka za Slavoniju (šesta po redu? Very Happy) je bila propraćena sa dve vrlo zanimljive pojave!


Prva je ta da je paralelno sa klasičnim vođen medijski propagandni rat. Mislim tu na Lipecove članke pre svega, a na drugoj strani sam zapazio dSoKre-a. Dva medijska giganta, prvi pokušava da zbuni a drugi da informiše stanovnike EDEN zemalja Razz
Ekstra mi je prvi dSoKre-ov članak na kojem među prvih dvadeset komentara ima 17-18 srpskih tipa "Serbian propaganda! Fight in Lika!" Very Happy


Druga, još interesantnija pojava je bila u srpskim SHOUT-ima. I ranije se moglo videti da se pomoću shout-a prenosi neka informacija, ali nikad do sada tako efikasno kao danas. Pričam o shout-u MUPa (tekst SHOUT-a:"Puske se dele od 17:00. MOLIM VAS,govorite svim civilima koji ne mogu da priuste puske da ne pucaju do tada!!! SIRI DALE SHOUTOM!!").

E sada, mislim da bi i političke stranke, na primer naša mogla vrlo efikasno da koristi ovo sredstvo propagande uz određu organizaciju. U narednom periodu treba zamoliti sve članove da se pretplate na stranačke novine, itreba ih dodati na listu prijatelja našeg stranačkog orga. Takođe ih treba zamoliti da daju doprinos stranci tako što će pratiti stranačke novine i shout-ovati članke.

U člancima bi valjalo možda napomenuti neki termin, recimo 5-6 sati od izbacivanja članka, kao trenutak organizovanog shout-ovanja Very Happy Kao kad vojska udari organizovano Razz

Mislim da je to sjajan propagandni potencijal i valjalo bi ga iskoristiti...

Voleo bih da "čujem" vaša mišljenja.
Назад на врх Go down
mix91

mix91


Број порука : 4
Join date : 27.10.2009
Age : 32
Локација : Novi Sad-Veternik

Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Dobra ideja   Metode propagande - SHOUT EmptyFri Nov 27, 2009 5:32 pm

Ja to radim otkad sam u stranci sto se moze pogledati u mom history shout-u.Nisam bas stalno stavljao na zid novi list stranke itd. al sam stavljao link stranke i poruku tipa "pridruzite se reformi" + akciju "svake subote moja plata za eSrbiju",,i mislim da bi to trebali svi iz stranke da radimo jel znam da ja prvo sto radim kad udjem u eRep citam top5 il sub novine i shout mojih frendova..
Назад на врх Go down
Djavo_Kg

Djavo_Kg


Број порука : 5
Join date : 23.10.2009
Age : 40
Локација : Kragujevac

Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Re: Metode propagande - SHOUT   Metode propagande - SHOUT EmptySat Nov 28, 2009 11:23 am

Svi mi koji smo najvise aktivni na chatu i u stranci uvek novine stranke stavljamo u shout(to znam 100%)
Bitno je da nastavimo sa tim
Назад на врх Go down
Srecko

Srecko


Број порука : 16
Join date : 16.11.2009
Локација : Beograd, Srbija

Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Re: Metode propagande - SHOUT   Metode propagande - SHOUT EmptySat Nov 28, 2009 1:04 pm

Izvinjavam se, ali iskreno ja retko stavljam te stranacke akcije u shout, uglavnom ta 3 dnevna shouta potrosim da javim nesto vazno ili saveznicima ili ebebama, ili da reklamiram neki sopstveni clanak.

Uglavnom stavim u neki politicki clanak baner i link do SSR-a.
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Re: Metode propagande - SHOUT   Metode propagande - SHOUT EmptySat Nov 28, 2009 2:19 pm

Ja sam to predlozio jos na prvom sastanku skupstine.U svakom slucaju dobra ideja.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Metode propagande - SHOUT Empty
ПорукаНаслов: Re: Metode propagande - SHOUT   Metode propagande - SHOUT Empty

Назад на врх Go down
 
Metode propagande - SHOUT
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Јавне дискусије :: Политика-
Скочи на: