Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Colonisation

Go down 
5 posters
АуторПорука
Katarza

Katarza


Број порука : 9
Join date : 09.11.2009

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Colonisation   Colonisation EmptyWed Nov 25, 2009 1:30 am

Naisao sam pre 2-3 nedelje na jedan clanak u novinama, u inostranstvu, s zanimljivom idejom. Pa sam je ja razradio u svojoj BOSANSKOJ glavi i ispada ovako:

S obzirom da je tesko ocekivati dodavanje jos africkih zemalja u igru, s obzirom na njihovo materijalno stanje - eventualno mozda na severu jos neke - i naravno eDzibutija!!! Mislio sam da bi admini mogli da Afriku podele na regije, nebitan broj, naravno neke s high resursima, i da posle te regije budu meta kolonijalnih ratova. Po nekom mom scenariju, svaka drzava bez obzira na granicu bi mogla da ima pravo da osvoji teritoriju, s tim sto nema pravo da koristi MPP kad joj te teritorije otimaju, znaci iskljucivo 1 na 1. Tu bi mozda bio problem, jer bi naravno najjace zemlje odma sve osvojile i tesko ispustale iz ruku, pa bi mozda mogao da se uvede neki tajmer, koliko mogu dugo da drze odredjenu teritoriju, ili nesto po rundama - kad koja zemlja ima pravo da napapdne. Uglavnom da se postigne neka ravnopravnost. Naravno ta teritorija bi postala deo te drzave, ali bez mogucnosti stavljanja hospital ili DS na njoj kao i naseljavanja, vec samo radi firmi i crpljenja bogatstva. Nesto takvo bi moglo i da se doda kao "Battle for Polles", za severni i juzni pol.

Pa kaj vi mislite o ovome? Mislio sam da se to kroz neke mogule provuce u novine ili do admina - ako ih neko poznaje in person, na forumima ili sta ja znam vec kako to funkcionise.

Eto sta smisli bosanska glava!!! Piramide su iz Bosne !!!!! farao
Назад на врх Go down
Zaeban Covek

Zaeban Covek


Број порука : 16
Join date : 06.11.2009
Age : 35
Локација : Novi Sad

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptyWed Nov 25, 2009 5:03 am

Dobra ideja, posebno ovo za severni i južni pol.
Za Afriku bi se postavilo pitanje moralne ispravnosti. Ipak je to uvreda za te zemlje...
A za polove ok, medvedi i pingvini bi se bunili al jbg...teško je svima udovoljiti Very Happy
Назад на врх Go down
Zihenadla




Број порука : 2
Join date : 08.11.2009

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptyThu Nov 26, 2009 1:28 am

Pa ne vidim neki stvarni moralni problem. Ako stanovnici Zimbabvea odluče jednog dana da imaju eZimbabve, i to se može regulisati. Neka se bore za nezavisnost. S obzirom na trenutno stanje, mislim da je ovo odlična ideja kako da se Afrika iskoristi.
A da ne pominjem da bi pojedini imali poseban motiv da osvoje eto npr eDzibuti

Bravo, bosanska glavo Very Happy
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptyFri Nov 27, 2009 10:33 am

Zihenadla,ko bude imao zelje da osvoji eDzibuti imace posla sa mnom.Usput Katarza dobra ti je ideja.
Назад на врх Go down
Zaeban Covek

Zaeban Covek


Број порука : 16
Join date : 06.11.2009
Age : 35
Локација : Novi Sad

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptyFri Nov 27, 2009 4:52 pm

LOL Nemanja, pa na tebe je mislila Very Happy
Назад на врх Go down
Nemus96




Број порука : 32
Join date : 22.10.2009

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptySat Nov 28, 2009 6:47 am

Ja nemam nikakvu nameru da osvojim eDzibuti.Ja sam ga vec osvojio.Razz
Назад на врх Go down
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation EmptySun Dec 06, 2009 5:47 pm

Sto se tice ovog , ovo mozda i jeste dobra ideja,problem je sto su admini tvrdoglavi tako da je tesko , jedini nacin da se ubaci Afrika je da dodju ljudi koji bi spamovali admine da ih ubace Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Colonisation Empty
ПорукаНаслов: Re: Colonisation   Colonisation Empty

Назад на врх Go down
 
Colonisation
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Јавне дискусије :: eRepublik-
Скочи на: