Странка српске реформе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Странка српске реформе

Званични форум еРепублик политичке организације
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Odnosi sa zemljama u okruzenju

Go down 
+2
Zaeban Covek
Srecko
6 posters
АуторПорука
Srecko

Srecko


Број порука : 16
Join date : 16.11.2009
Локација : Beograd, Srbija

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyMon Nov 23, 2009 3:56 pm

U poslednjih mesec dana, mnogo toga se izdesavalo, raspad PEACE-a , napad Madjarske na Austriju, kontranapad, zahladjenje odnosa izmedju ove dve drzave i slicno. Videli smo i da se dosta predlagalo o savezu sa Grckom, kojekakvi "Pan-slavic" savezi itd. Takodje mnogo novih igraca se zalaze za napade na drzave u okruzenju, i mogu da se kladim da i propagandna masinerija(nemojte se smejati) SNO kao i relativno,da kazem,glupavi clanci novih igraca stete nasim odnosima jos vise.

Takodje i izuzetno los dosadasnji rad sa zemljama u nasem okruzenju, kao i saveznicima/bivsim saveznicima. Primetio sam da je nase Ministarstvo Spoljnih Poslova svoj posao dosada radilo izuzetno uzasno, ali da je taj (ne)rad ostao zamaskiran zalaganjem Kistru-a koji je bio SC PEACE (nisam siguran dal je i dalje?).

Ovo pisem jer sam kao Ambasador u Ujedninjenoj Nizozemskoj video primer nerada, od nastanka eSrbije na forumu eUNL nije postojala Ambasada eSrbije. Nisam se zacudio, vec sam se osetio posramljeno, ali elem, pitam Kixtarta (jednog od istaknutijih Holandjana i PEACE funkcionera) dal je ikad nesto pokusano i dal je imao kontakte sa bilo kim iz naseg Ministarstva Spoljnih Poslova, ne racunajuci Kistru-a, covek mi odgovori sa : "Haha, of course not, not sure if your guys are lazy or shy lol" Nerad Hyperboreana ne bih da komentarisem.

Da ne pricam o postavljanju Flaminija za Ambasadora eHrvatske u Srbiji....Mnogo sam oduzio ovo...

Cija je ovo sramota? Sta vi mislite o tome??
Назад на врх Go down
Zaeban Covek

Zaeban Covek


Број порука : 16
Join date : 06.11.2009
Age : 35
Локација : Novi Sad

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyMon Nov 23, 2009 4:28 pm

Slažem se!
Sada su kao postavili ambasadore, ali se kod nas sve uglavnom svede na puko zauzimanje funkcija i ništa više.
Smatram da bi eSrbija morala imati stalne ambasadore, nepolitičke ličnosti u svakoj državi nezavisno od toga kojem savezu pripada.
Ta osoba bi bila praćena i smena bi usledila samo ako svoje dužnosti ne obavlja na primeren način...
Međutim, teško da je kod nas moguće postaviti bilo koga a da je nezavisan od vladajuće partije.
Videćemo šta će biti sa ovom reorganizacijom u MIP-u...
Назад на врх Go down
Luka Vucinac

Luka Vucinac


Број порука : 5
Join date : 19.11.2009
Age : 30
Локација : Subotica

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyTue Nov 24, 2009 3:15 am

"Haha, of course not, not sure if your guys are lazy or shy lol" hahaha ne znam da li je ovo smesno ili da se sramotim sto imamo sidljive i lenje ljude u ministarstvima Razz
Назад на врх Go down
Srecko

Srecko


Број порука : 16
Join date : 16.11.2009
Локација : Beograd, Srbija

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyWed Nov 25, 2009 5:53 am

Evo jos jednog idiotizma... EDEN vrsi TO u Bugarskoj, bukvalno iza nasih ledja, a mi u Srbiji ne znamo nista o tome, i Lunatic mora da obavestava javnost.

Strasno.
Назад на врх Go down
Aty87




Број порука : 1
Join date : 23.11.2009
Локација : Subotica

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyWed Nov 25, 2009 10:14 pm

Evo jos jedne interesantne vesti koju sam nedavno video po Madjarskim novinama, Madjari potpisuju mir sa Poljacima i Hrvatima, i jos spominju nas da onako zbunjeno nista ne govorimo. Gde je u ovim situacijama nase Ministarstvo ili bilo ko!? Bice interesantno ovih dana...
Назад на врх Go down
Katarza

Katarza


Број порука : 9
Join date : 09.11.2009

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptyThu Nov 26, 2009 1:26 am

bio je juce jedan interesentan clanak u novinama...poljaci ne zele da idu nigde bez hrvata, i ako bi zajedno odlucili spremni su da napuste EDEN a isto bi hteli i da budu s madjarima, a madjari su im odgovorili mozda ali nigde bez srbije..bice vrlo zanimljiv naredni period, da vidimo ko ce skim na kraju biti.
Назад на врх Go down
Chin1




Број порука : 8
Join date : 06.12.2009

Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju EmptySun Dec 06, 2009 5:56 pm

Sramota zaista Suspect
Назад на врх Go down
Sponsored content





Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty
ПорукаНаслов: Re: Odnosi sa zemljama u okruzenju   Odnosi sa zemljama u okruzenju Empty

Назад на врх Go down
 
Odnosi sa zemljama u okruzenju
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Странка српске реформе :: Јавне дискусије :: Политика-
Скочи на: